Hallitus

Yhdistyksen postiosoite:
Nimismiehenmäki 10, 02770 Espoo
Yhdistyksen sähköposti: info@kepky.fi

Ann-Christin Lintula

Puheenjohtaja, EKYL:n varapuheenjohtaja

Nimismiehenmäki 10, 02770 Espoo

040 562 0259

aim.lintula@kolumbus.fi

Eeva Vainio

Varapuheenjohtaja, siivoustalkooasiat, tonttupolku

Kiuaskuja 4, 02770 Espoo

045 673 5264

eevainio@saunalahti.fi

Virpi Palmgren

Sihteeri, luontoasiat

Saavikuja 1, 02770 Espoo

0400 524366

virpi.palmgren@aalto.fi

Veli-Matti Airaksinen

Lehden päätoimittaja, edunvalvonta ja kaavoitus

Kippotie 13, 02770 Espoo

050 341 4766

veli-matti.airaksinen@pp.inet.fi

Timo Laaksonen

Hallituksen jäsen, jakeluvastaava, ympäristöasiat

Kippokuja 4 A, 02770 Espoo

0400 148 815

timo.laaksonen@ymparisto.fi

Pia Serjala

Hallituksen jäsen, Lugnetin yhteyshenkilö

Lugnetintie 5 B, 02770 Espoo

050 554 6612

pia.serjala@pp.inet.fi

Jan-Olof Stengård

Hallituksen jäsen, jäsenrekisteri ja tieasiat

Mallaspolku 4, 02770 Espoo

040 558 3610

stengard@netti.fi

Nena Stenius

Hallituksen jäsen, perinne- ja jokiasiat

Läntinen Jokitie 21, 02770 Espoo

050 371 8059

nena.stenius@sange.fi

Anita Lindström, rahastonhoitaja, 040 592 0274, anita@figurecraft.fi